LKW KRANE

 • ENERGETYKA - POJAZDY HDS

  Zapewniamy kompleksowe dostawy samochodów ciężarowych z żurawiami do branży energetycznej. Dysponujemy podwoziami samochodów 4×4, 6×6, 8×8 oraz żurawiami HDS renomowanych producentów.

 • SAMOCHODY CIĘŻAROWE HDS

  Zapewniamy kompleksową dostawę samochodów ciężarowych z żurawiami do budowlanki, kontenerów oraz specjalistycznych.
  Pomagamy we właściwym doborze auta i żurawia oraz kompletacji sprzętu.

 • ŻURAWIE - ZABUDOWY HDS

  W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie renomowanych marek. HIAB, PALFINGER, HMF, FASSI, EFFER, COPMA, ATLAS , zarówno nowe jak i używane. Każdy żuraw przechodzi zakładową kontrolę jakości. 

Jak to Działa

Przegląd procesu naszej współpracy

ORGANIZACJA

SPOTKANIA

WYBRANIE

USŁUGI

ODBIÓR

DOKONANEJ USŁUGI

DOKONANIE

PŁATNOŚCI

WSPÓŁPRACUJEMY Z RENOMOWANYMI FIRMAMI LEASINGOWYMI

NASZE USŁUGI

PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ NIEKTÓRE

LICZNE USŁUGI ZABUDOWY SAMOCHODÓW, KTÓRE OFERUJEMY:

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi projektowania i montażu zabudowy, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, zapewniamy wysoką jakość wykonania oraz precyzję w każdym szczególe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz specjalistycznej zabudowy do transportu ciężkich ładunków, czy też potrzebujesz samochodu dla zastosowań w energetyce, nasz zespół podejmie się każdego wyzwania. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości materiały i komponenty. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, aby Twój samochód spełniał wszystkie wymagania i zapewniał niezawodność w codziennej pracy.

POSIADAMY SERWIS STACJONARNY I MOBILNY

LKW KRANE Serwis HDS Mścice

Firma zajmuje się serwisem, naprawą i obsługą urządzeń transportu bliskiego w tym żurawi przenośnych – HDS. Posiadamy serwis mobilny. Nasz serwis stacjonarny zlokalizowany jest w miejscowości Mścice niedaleko Koszalina.

 • +48 505 180 310, +48 506 125 666

 • radek@lkwkrane.pl, biuro@lkwkrane.pl

 • ul. Klonowa 1, Mścice, Poland

LKW KRANE Serwis HDS Trójmiasto

Firma zajmuje się serwisem, naprawą i obsługą urządzeń transportu bliskiego w tym żurawi przenośnych – HDS. Posiadamy serwisy mobilne. Nasz serwis stacjonarny zlokalizowany jest w miejscowości Reda niedaleko Trójmiasta.

 • +48 605 048 348, +48 664 884 439

 • serwis2@lkwkrane.pl

 • ul. Ogrodników 1, Reda, Poland

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem

Jesteśmy generalnym przedstawicielem Ferrari International

FERRARI INTERNATIONAL POLSKA

Firma Ferrari International się stała się światowym liderem na rynku akcesoriów do dźwigów hydraulicznych oraz rynku urządzeń dźwigowych i przeładunkowych.

 • +48 605 048 348

 • wojtek@lkwkrane.pl

 • robert@lkwkrane.pl

 • ul. Klonowa 1 , Mścice, Poland

Zapraszamy do strony z osprzętem HDS

CO O NAS PISZĄ KLIENCI

Nasza flota samochodów energetyki została wyposażona w nowe HDS-y, i muszę powiedzieć, że to było strzał w dziesiątkę. Teraz nasze zespoły terenowe mogą szybko i sprawnie manipulować ciężkimi urządzeniami i materiałami. To znacznie poprawiło naszą efektywność pracy.

Anna Kowalska TransportEx

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi zabudowy HDS na naszych samochodach ciężarowych. Dzięki temu nasza firma może efektywniej zarządzać załadunkiem i rozładunkiem towarów. Zdecydowanie polecamy tę usługę każdemu przedsiębiorcy transportowemu.

Michał Nowakowski LogiTrans Plus

Nasza firma transportowa zdecydowała się na instalację HDS na naszej flocie, nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego wyboru. Nasze dostawy są teraz znacznie bardziej konkurencyjne, a nasi klienci doceniają szybkość i sprawność naszych operacji logistycznych.

Magdalena Jankowska Trucking Services Polska

© 2024 LKW KRANE Wszelkie prawa zastrzeżone